Sbor dobrovolných hasičů Kunžak

Archiv SDH Kunžak

2021    2020    2019    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008   

2019    TECHNICKÁ POMOC          zveřejněno 22.12.2019

V pátek 20.12. jsme v odpoledních hodinách vyjeli k technické pomoci, kdy ve Střížovicích členové zdravotnické záchranné služby potřebovali pomoct snést pacienta.

    POŽÁR OHNIŠTĚ PO PÁLENÍ VĚTVÍ          zveřejněno 22.12.2019

V sobotu 14.12. jsme ve večerních hodinách vyjeli oběma zásahovými vozidly nad Kunžak směrem na Kaproun. V soukromém lese se rozhořelo ohniště po pálení větví a ohrožovalo okolní stromy.

    ADVENTNÍ TRHY          zveřejněno 03.12.2019

V neděli 01.12. jsme ve spolupráci s mateřskou školou, základní školou, svazem žen a přáteli uspořádali první Adventní trhy v Kunžaku. Přípravy probíhaly již od rána. Stavěli jsme stánky, ženy ve školní jídelně připravovali poctivý vánoční punč a jiné dobroty. Prodejci si zdobili stánky a chystali své zboží. Samozřejmě nesměl chybět Mikuláš s andělem a čert.
Trhy byly zahájeny ve 13.30 hodin. Od 16.00 měly u vánočního stromu vystoupení děti z mateřské školy, poté ze základní školy a na závěr děti z umělecké školy. Během programu byl rozvícen vánoční strom a budova základní školy.
Tato akce proběhla v klidu za hojné účasti návštěvníků. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří přišli "nasát" vánoční atmosféru, svým nákupem podpořit dobročinné spolky a strávit nedělní odpoledne se svými přáteli. A samozřejmě děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravách této akce.

Foto >>>   Za poskytnuté fotky děkujeme paní Evě Krafkové, panu Janu Dobešovi a členům SDH Kunžak

    TECHNICKÁ POMOC          zveřejněno 27.11.2019

Ve středu 27.11. jsme v brzkých ranních hodinách vyjeli k technické pomoci, kdy ve Střížovicích členové zdravotnické záchranné služby potřebovali pomoct snést pacienta.

    VYHLÁŠENÍ JHHL          zveřejněno 27.11.2019

V sobotu 23.11. se uskutečnilo vyhlášení výsledků soutěží v rámci Jindřichohradecké hasičské ligy. Vyhlášení jsme spojili s tradiční Cecilskou zábavou.
Na začátku večera proběhlo předávání vítězných pohárů jak družstvům žen, tak i družstvům mužů a ten největší putovní pohár zůstal u nás doma... v Kunžaku. Ano, oslavovali jsme naše vítězsví letošní sezóny - JSME MISTŘI!
Poté následovala volná zábava, kdy k poslechu a tanci zahrála a zazpívala skupina J.I.P. a hosté. Touto cestou děkujeme všem zúčastněným hostům, že svůj volní čas věnovali právě tomuto slavnostnímu večeru.

Foto   (Foto: Michaela Nováková)
Video

    PÁLENÍ VĚTVÍ          zveřejněno 20.11.2019

V neděli 17.11. jsme v dopoledních hodinách vyjeli k zabezpečení nedohašených ohnišť při pálení větví na Kaprounsku. Místo hlídala pouze naše jednotka s oběma zásahovými vozidly.

    POŽÁR AUTOMOBILU          zveřejněno 09.11.2019

V neděli 03.11. jsme v brzkých ranních hodinách vyjeli k požáru osobního automobilu v obci Mosty u Kunžaku, kde jsme zasahovali společně s jednotkou HZS Dačice.

    POŽÁR V LOMECH          zveřejněno 09.11.2019

V sobotu 12.10. jsme v podvečerních hodinách vyjeli k požáru odpadu v obci Lomy. Zasahovali jsme oběma vozidly - Tatra 148 a Škoda 706. Na místě rovněž zasahovala jednotka HZS Jindřichův Hradec.

    DOLNÍ ŽĎÁR - HORNÍ LHOTA          zveřejněno 08.09.2019

V sobotu 07.09. se v Horní Lhotě konaly poslední závody JHHL, které uspořádalo SDH z Dolního Žďáru. Tomto závodě se rozhodovalo o výsledku celé jindřichohradecké hasičské ligy.

Všichni jsme byli nervózní, jak to celé dopadne. Na náladě nám nepřispělo ani počasí, kdy celé odpoledne propršelo. V bodovaném kole probíhal útok s dobrým časem, ale na konci nemohli proudaři nastříkat vodu do terčů a tak jsme se umístili na 4. místě s časem 18,88. S napětím jsme očekávali, jak útok zaběhne družstvo z Horních Němčic, které bylo v celkovém bodování o pouhé 4 body za námi. Atmosféra se dala doslova krájet..

A najednou šli kluci v červených dresech na start. Každý z nás se zatajeným dechem sledoval průběh útoku a pozoroval časomíru, jak desetiny vteřin rychle nabíhají. Až skončili na čísle 21,18.. A bylo hotovo..
VYHRÁLI JSME LIGU!

Všechna ta nervozita a neklid z nás záhy opadly. Začali jsme slavit.

V druhém kole o Pohár starosty jsme se umístili rovněž na 4. místě s časem 21,58.

V loňském roce jsme se prvnímu místo také přiblížili, ale bohužel nám štěstí ke konci nepřálo. V letošní sezóně se nám podařilo dvakrát vyhrát (Horní Meziříčko a Mrákotín) nebo se umístit na 2. místě (Horní Pole a Kunžak ) nebo na 3. místě (Panské Dubenky a Zahrádky) a tím jsme si zabezpečili dostatečný počet bodů. A kde jsme se na bedně neumístili, tak jsme přispěli alespoň několika byť i málo body do naší pomyslné sbírky.

Touto cestou Vás chceme pozvat i na vyhlášení výsledků JHHL, které se bude opět konat u nás v Kunžaku v sále zemědělského družstva, kdy budeme pořádat Cecilskou zábavu 23.11.2019, kdy přednostní část bude opět věnována vyhlášení výsledků JHHL a předání pohárů jako v loňském roce. Tak to přijďte s námi oslavit, pobavit se a zatancovat.Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").

Filipovi opět děkujeme za výpomoc :-)

Foto   (Foto: Michaela Nováková)


    TECHNICKÁ POMOC          zveřejněno 08.09.2019

V pátek 06.09. jsme měli v brzských ranních hodinách výjezd - technickou pomoc. U obce Klenová byl padlý strom přes pozemní komunikaci. Strom jsme na místě rozřezali a odklidili ze silnice.

    TELČ          zveřejněno 01.09.2019

V sobotu 31.08. jsme se v Telči zúčastnili předposledního kola soutěží jindřichohradecké hasičské ligy. V bodovaném kole jsme zachybovali a umístili se tak na 4. místě s časem 18.13. V celkovém hodnocení se stále držíme na prvním místě tabulky, ale SDH z H. Němčic nám šlape na paty. Dělí nás pouhé 4 body. Poslední kolo bude v Dolním Žďáru a bude to opravdu napínavé.
V druhém kole o putovní pohár jsme měli více štěstí. Potěšilo nás 2.místo, čas 17.94

Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").

Filipovi opět děkujeme za výpomoc :-)

Foto   (Foto: Michaela Nováková)
Video

    ZAHRÁDKY          zveřejněno 27.08.2019

V sobotu 24.08. jsme vyrazili na další závody letošní sezóny, do Zahrádek. V prvním kole se nám moc nedařilo, i když jsme měli krásný čas, tak na vítězství to nestačilo. Umístili jsme se na 3. místě s časem 17,82. Co se však týče celkového umístění v lize, tak jsme se vrátili na první místo, protože družstvo z H. Němčic bylo diskvalifikováno, tudíž bez bodu. A my jsme opět v čele tabulky.
V druhém kole jsme skončili na 9. místě s časem 34,47.

Složení družsta v bodovaném kole:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").

Složení družsta v kole o věcné ceny:
Jan Marek (košař), Vlasta Marek (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").

Filipovi opět děkujeme za výpomoc :-)

Foto   (Foto: Michaela Nováková)


    ZÁCHRANA OSOBY          zveřejněno 20.08.2019

V sobotu 17.8. byla naše jednotka přivolána k záchraně osoby z výšky. Nehoda se stala na rozhledně U Jakuba ve Valtínově, kdy spadla osoba při seskakování z věže dolů. Po příjezdu na místo jsme již nezasahovali - vážně zraněného, který naštěstí komunikoval, nakládali do vrtulníku ZZS.

    POŽÁR          zveřejněno 13.08.2019

V neděli 11.8. jsme v odpoledních hodinách vyjeli oběma zásahovými vozidly k požáru osobního automobilu u obce Kaproun. Na místě rovněž zasahovala jednotka HZS Jindř. Hradec.

    STUDENÁ          zveřejněno 13.08.2019

V sobotu 13.8. jsme se zúčastnili 8. kola soutěže JHHL ve Studené. Tentokrát jsme měli více méně smolný den. V prvním kole o body jsme se usmítili na 4. místě, ale i přesto jsme měli krásný čas 18,79, bohužel to na první 3. místa nestačilo. V celkovém hodnocení jsme spadli na druhé místo, kdy nás dělí pouhých 5 bodů od SDH Horní Němčice.
Ve druhém kole o věcné ceny jsme skončili na 12. místě.

Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").
Filipovi opět děkujeme za výpomoc :-)

Foto   (Foto: Michaela Nováková)
Video

    POŽÁR          zveřejněno 04.08.2019

V neděli 4.8. nám byl v nočních hodinách ohlášen požár hranice dřeva v obci Malý Ratmírov. Po příjezdu na místo zásahu jsme zjistili, že majitel objektu místo mezitím zabezpečil.

    POŽÁR          zveřejněno 03.08.2019

V sobotu 3.8. jsme v odpoledních hodinách vyjeli k ohlášenému požáru stromu po zásahu bleskem ve městě Strmilov. Na místě jsme jen prováděli zálohu, kdy samotný požár zdolala zásahová jednotka SDH ze Strmilova.

    POŽÁR          zveřejněno 28.07.2019

V neděli 28.7. jsme odpoledne vyjeli ke dvěma padlým stromům - resp. jejich vršků - na pozemní komunikaci. Stalo se tak za odbočkou za Zvůli za vesnicí Mosty.

    KUNŽAK          zveřejněno 21.07.2019

V sobotu 20.7. jsme pořádali 7. kolo soutěže v požárním sportu v rámci JHHL. Přípravy probíhali už od pátku a v sobotu jsme jen doladili detaily. Počasí nám k tomu přálo, vše klaplo na 100 %. Sjelo se 13 mužských družstev a 7 ženských. Dále přijeli děti ze Střížovic, které nám po skončení prvního kola ukázaly, jak pečlivě trénují ony a šlo jim to opravdu skvěle.

My jsme měli dvě družstva. V prvním kole - bodovaném - se družstvo Kunžak A. sice umístilo na 2. místě s časem 17,70, ale v celkovém hodnocení JHHL si udrželo 1. místo, ale o pouhý bod od Horních Němčic. Družstvo Kunžak B. se umístilo na 3. místě s časem 18,69.

Ve druhém kole o věcné ceny se Kunžak A. umístil na 4. místě s časem 18,37. Kunžak B. na 6. místě s časem 19,20.

Po skončení soutěže a před vyhlášením výsledků předvedl náš kolega Jirka Miláček ukázku z Eurojacku, což je evropský seriál dřevorubeckých závodů s dlouholetou tradicí. A Jirka se tohoto seriálu účastní a rád se o svůj koníček podělil s námi s ostatními. Opravdu zajímavá podívaná, všichni se bavili. Přejeme Jirkovi mnoho skvělých výsledků v tomto závodě.

Složení družsta A.:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").
Filipovi opět děkujeme za výpomoc :-)

Složení družsta B.:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Miláček (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Martin Hron ("C").

Foto   (Foto: Michaela Nováková)
Video

    MRÁKOTÍN          zveřejněno 15.07.2019

V sobotu 13.7. jsme měli opět šťastný den. Ligové kolo soutěže jsme vyhráli s časem 17,97 a tím jsme se umístili na 1. místě v celkovém hodnocení JHHL, s tří bodovým náskokem před Horními Němčicemi. Ve druhém kole o věcné ceny jsme se umístili na 8. místě.
Filipovi opět děkujeme za výpomoc :-)

Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").

V sobotu 20.7. se koná soutěž v požárním útoku u nás v Kunžaku, na starém hasičském hřišti, od 13. hodin. Zveme Vás!

Foto   (Foto: Michaela Nováková)
Video

    POZVÁNKA na hasičskou soutěž v Kunžaku          zveřejněno 12.07.2019

Ať už jsi hasič nebo jen zapálený fanda, zveme Tě na 10. ročník soutěže o Pohár SDH Kunžak, který se bude konat v sobotu 20.07.2019 na starém hasičském hřišti od 13. hodin.
Pozvánka na soutěž

    HORNÍ MEZIŘÍČKO noční          zveřejněno 07.07.2019

V pátek 5.7. se konaly noční závody v Horním Meziříčku. Tento den byl pro nás velice úspěšný i smolný zároveň. Ligové kolo jsme vyhráli s časem 17,70, takže jsme si polepšili v celkovém hodnocení soutěže. V druhém kole jsme byli diskvalifikováni díky nepatrné leč zásadní chybě našeho kolegy. Kdyby se tak nestalo, obsadili bychom 2. místo. Tak snad někdy příště, třeba hned 13.7. v Mrákotíně.
Filipovi z H. Němčic děkujeme za výpomoc :-)

Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").

    MOSTY          zveřejněno 07.07.2019

V sobotu 29.6. proběhli další závody v požárním sportu. V ligovém kole jsme se umístili na 5. místě a v kole o věcné ceny na místě 6.
Filipovi z H. Němčic děkujeme za výpomoc :-)

Složení družsta:
1. útok: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").

2. útok: Zdenek Grausam (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Miláček (strojník), Michal Trepka ("B"), Vlasta Marek (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Hron ("C").

Foto   (Foto: Michaela Nováková)


    POŽÁR          zveřejněno 24.06.2019

V sobotu 22.6. jsme byli přizváni k požáru v katastrální části obce Kunžaku ve směru na Střížovice (Fenky). Na místě jsme se dozvěděli, že se jedná o planý poplach, protože se jednalo o pálení větví pod dozorem.

    HORNÍ POLE noční          zveřejněno 17.06.2019

Dne 15.6. se konaly další noční závody, tentokrát v Horním Poli. Pořadatelům nepřálo počasí, a tak se celá soutěž zkrátila na jedno kolo, které bylo v rámci JHHL. My jsme však měli štěstí, protože jsme se umístili na krásném 2. místě s časem 19,66, takže bodíky jdou za námi. Na druhou stranu jsme měli obrovskou smůlu, poněvadž nám uteklo první místo o 3 desetiny. :-(.
Na soutěž se nás opět sešlo málo, a tak jsme měli opět vypůjčené závodníky z jiných družstev. Na rozdělovači nám vypomáhal člen z Horního Pole a na proudu člen z Horního Meziříčka. Kluci, děkujeme za výpomoc :-)

Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Martin Skácel (rozdělovač), Petr Kolman a Martin Hron ("C").

Foto   (Foto: Michaela Nováková)


    HORNÍ NĚMČICE noční          zveřejněno 17.06.2019

V sobotu 8.6. jsme se zúčastnili nočních závodů v Horních Němčicích. Jako tradičně zde byla spousta družstev, a tak samozřejmě jsme byli všichni napnutí, jak to vše dopadne. V prvním kole jsme se umístili na 5. místě a ve druhém kole - ligovém pak na místě 6.
Na rozdělovači nám vypomáhal člen z Horního Pole a na proudu člen z Horního Meziříčka. Kluci, děkujeme za výpomoc :-)

Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Martin Skácel (rozdělovač), Ondra Mrkva a Tomáš Grausam/Martin Hron ("C").

Foto   (Foto: Michaela Nováková)


    DĚTSKÝ DEN, KÁCENÍ MÁJE          zveřejněno 02.06.2019

V sobotu 1.6. jsme společně se Svazem žen oslavili Den dětí. Na děti čekaly soutěže, kde si mohly vyzkoušet svou obratnost, zručnost a vědomosti. Počasí nám vyšlo přímo báječně a tento den jsme si všichni náramně užili.
V podvečer dne jsme pokáceli májku.
Video
    DĚTSKÝ DEN v MŠ KUNŽAK          zveřejněno 02.06.2019

V pátek 31.5. nám byl "vyhlášen" poplach v mateřské školce v Kunžaku. Děti nacvičovaly útěk z budov v případě požáru. Poté jsme zásahovým vozidlem přejeli na zahradu MŠ, kde si děti mohly prohlédnout veškerou naší techniku a mohly se podívat i do kabiny auta.
    PANSKÉ DUBENKY          zveřejněno 02.06.2019

V sobotu 25.5. jsme vyrazili na první závody v JHHL v letošní sezoně, do Panských Dubenek. V této soutěži jsme měli "vypůjčené" dva závodníky. První na pozici rozdělovače z SDH H. Němčice a druhý byl z H. Meziříčka na pozici proudaře. V prvním kole v rámci ligy jsme se umístili na 3. místě s časem 18,31, ve druhém kole pak na místě 9. s časem 25,08. Děkujeme za výpomoc :-)

Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Petr Kolman a Martin Hron ("C").

Foto   (Foto: Michaela Nováková)


    90. VÝROČÍ ZALOŽENÍ SDH H. MEZIŘÍČKO          zveřejněno 02.06.2019

Dne 18.5. se konaly oslavy 90. výroční založení Sboru dobrovolných hasičů v Horním Meziříčku, kam jsme byli také pozváni. Pořadatelé uspořádali jedno kolovou soutěž, ve které jsme si zaběhli náš traťový rekort a to 17,74.

Složení družsta:
Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Trepka ("B"), Filip Kalenský (rozdělovač), Petr Kolman a Martin Hron ("C").

Foto   (Foto: Michaela Nováková)


    STAVĚNÍ MÁJE          zveřejněno 02.06.2019

Stavění máje jsme pro letošní rok pojali mnohem tradičnější cestou, než tomu bylo v posledních letech, kdy jsme se zcela spoléhali na výpomoc techniky. Májku jsme postavili pomocí kůlů. Trvalo nám to sice o něco déle, ale výsledek stál rozhodně za to! Ostatně se to můžete podívat.
Video

    TRADIČNÍ PLES          zveřejněno 08.04.2019

V sobotu 16.3. jsme pořádali tradiční hasičský ples. K poslechu a tanci hrála skupina J.I.P band a hosté Všem zúčastněným děkujeme za skvělou zábavu, která panovala do brzkých raních hodin.

    NOVÉ ZÁSAHOVÉ VOZIDLO          zveřejněno 08.04.2019    VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA          zveřejněno 08.04.2019

V sobotu 26.1. jsme se opět sešli na výroční valné hromadě. Shrnuli jsme veškeré činnosti za uplynulý rok 2018, a odsouhlasili akce naplánované na letošek. Rozdali jsme ocenění našim kolegům za dlouholetou činnost a poté jsme se věnovali volné zábavě.
Foto

    VÍTEJTE ZPĚT NA NAŠICH STRÁNKÁCH          zveřejněno 25.02.2019

Po delší odmlce se k Vám opět vracíme s novinkami o našem sboru.

Za poslední roky se toho hodně událo. Máme dva nové mladé hasiče Michala Trepku a Martina Hrona, kteří se dostatečně angažují do našich prací a i po sportovní stránce jsou tito mladí hoši čerstvou krví do našich řad.

I nadále působíme v seskupení družstev SDH, kteří mezi sebou soupeří, v tzv. Jindřichohradecké hasičské lize. V loňském roce jsme se umístili na krásném 3. místě a náš proudař Ondřej Mrkva byl vyhlášen za nejrychlejšího proudaře. Letošní vyhlášení výsledků JHHL padl na náš sbor. Uspořádali jsme tedy společenskou zábavu, která byla volně přístupná veřejnosti. Všem družstvům byla předána patřičná ocenění a poděkování za účast. Nutno podotknout, že zábava se opravdu vydařila :-)

Co se týče ostatních akcí, jakými jsou tradiční ples SDH, tradiční pouť, turnaj v nohejbalu, tak zde se nic nezměnilo. Stále tyto akce pořádáme.

Avšak ještě nesmím zapomenout na jednu velkou akci, která se odehrála v roce 2017, a to oslava 140. výročí založení našeho sboru. Byla to vskutku vydařená záležitost.
Oslavy se konaly 8.7. 2017. Program byl vskutku nabitý a každý si přišel na své. Vše začalo slavnostním nástupem u hasičské zbrojnice a pokračovalo se k památníku za padlé oběti 2. světové války, kde členové položili věnce k uctění jejich památky. Poté se průvod vydal na náměstí, kde byly oslavy zahájeny. Slavnostního projevu se ujali starosta SDH Kunžak Martin Waszniowski, starosta obce Vladimír Šamal, ředitel HZS Jindřichův Hradec Lukáš Janko a vikář Mgr. Ivo Prokop, který následně požehnal členům SDH. Návštěvníci zde mohli vidět vystoupení mažoretek z DM studia Dačice, ukázku dřevorubeckých sportů účastníků mistrovství Evropy Josefa Pavlíčka ml. a Josefa Pavlíčka st., dále vystoupení Bike trial Ride Wheel z Jindřichova Hradce, ukázku zásahu při hašení koňskou stříkačkou z roku 1890. K vidění tu také byly složky IZS, lehký motorizovaný prapor z Jindřichova Hradce se třemi bojovými vozidly, záchranná služba Jindřichův Hradec se zázemím v Kunžaku a hasičský záchranný sbor z Jindřichova Hradce, který spolu se záchrannou službou prováděl ukázku vyprošťování zraněných osob po autonehodě. Celý tento program doprovázela dačická kapela Hudba z Marsu Revajvl pod vedením Hynka Vohosky. Všem zúčastněným a hostům těchto oslav děkujeme. Rovněž naše poděkování patří Obecnímu úřadu v Kunžaku za poskytnutou podporu a Českému svazu žen za vydatnou pomoc při konání těchto oslav.
Foto

   |    Poslední aktualizace:    |   Podpora IE    |    © 2006    |   Webmaster © Verča + členové SDH    |   Design © Sambo    |