2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005

Kunžak: Ondra Mrkva(košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Vlasta Marek (rozdělovač), Tomáš Grausam a David Jíra ("C").

Horní Pole 18.6.
Kunžak: Honza Marek(košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Dominik Srp ("B"), Vlasta Marek (rozdělovač), Tomáš Grausam a Ondra Mrkva ("C").

Panské Dubenky 28.5.
Složení družsta - 1. kolo:
Kunžak: Zdeněk Grausam(košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Ondra Kos ("B"), Vlasta Marek (rozdělovač), Vlasta Sedlák a Ondra Mrkva ("C").

Složení družsta - 2. kolo:
Kunžak: "kolega" z SDH Panské Dubenky (košař), Zdeněk Grausam (savice), Jirka Dvořák (strojník), Martin Waszniowski ("B"), Vlasta Marek (rozdělovač), "kolega" z SDH H. Meziříčko a Ondra Mrkva ("C").

Video    Úvod

Kunžak: Zdeněk Grausam(košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Ondra Kos ("B"), Vlasta Marek (rozdělovač), Tomáš Grausam a Ondra Mrkva ("C").