Český Rudolec 5.12.2015
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Zdeněk Grausam (savice), Jirka Dvořák (strojník), Martin Waszniowski ("B"), Vlasta Sedlák (rozdělovač), člen SDH H. Meziříčko a Ondra Mrkva ("C").

Dolní Žďár 12.9.2015
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Jiří Miláček ("B"), Zdeněk Grausam (rozdělovač), Tomáš Grausam a Ondra Mrkva ("C").

Kunžak 25.7.2015
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Ondra Mrkva ("C").

Mrákotín 18.7.2015
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Vlasta Sedlák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Ondra Mrkva ("C").

Dolní Skrýchov 4.7.2015
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), člen SDH Zahrádky ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), člen SDH H. Pole a Ondra Mrkva ("C").

Horní Meziříčko 3.7.2015
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Jirka Miláček ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Ondra Mrkva ("C").

Mosty 27.6.2015

Horní Pole 20.6.2015

Horní Němčice 6.6.2015
Kunžak: Honza Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Vlasta Marek ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Ondra Mrkva ("C").