Zahrádky 16.8.
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Ondra Kos ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Lukáš Brtník a Pavel Pilecký ("C").

Studená 2.8.
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Ondra Kos ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Lukáš Brtník a Zdeněk Grausam ("C").

Horní Němčice 26.7.
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Jirka Miláček ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak 1.: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Jirka Miláček ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak 2.: Míra Štefl (košař), Pepa Kudrna (savice), Míra Dvořák (strojník), Honza Nechanický ("B"), Petr Bitala (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Pilecký ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski/Láďa Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Láďa Dvořák/Martin Waszniowski ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Horní Pole 14.6.
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Jirka Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Pilecký ("B"), Honza Lovětínský (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak: Vlasta Marek (košař), Martin Waszniowski (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam/Jirka Miláček ("B"), Pavel Pilecký (rozdělovač), Tomáš Grausam/Zdeněk Grausam a Ondra Mrkva("C").