Kunžak A.: Vlasta Marek (košař), Míša Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Martin Waszniowski ("B"), Petr Kauca (rozdělovač), Tomáš Grausam a Ondra Mrkva("C").

Kunžak B.: Bobík Štefl (košař), Pepa Kudrna (savice), Míra Dvořák (strojník), Martin Waszniowski ("B"), Honza Nechanický (rozdělovač), Vítek Vopálka a Pavel Pilecký ("C").

Kunžak: Vlasta Marek (košař), Míša Dvořák (savice), Ondra Mrkva (strojník), Jirka Miláček ("B"), Petr Kauca (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak: Vlasta Marek (košař), Luboš Malát (savice), Ondra Mrkva (strojník), Míša Dvořák ("B"), Pavel Pilecký (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak senior: Bobík Štefl (košař), Jan Rozporka (savice), Míra Dvořák (strojník), Pepa Kudrna ("B"), Pavel Pilecký (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak:
Luboš Malát (košař), Jiří Dvořák (savice), Ondra Mrkva (strojník), Martin Waszniowki ("B"), Pavel Pilecký (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak:
Vlasta Marek (košař), Michal Dvořák (savice), Ondra Mrkva (strojník), Martin Waszniowki ("B"), Pavel Pilecký (rozdělovač), Tomáš Grausam a Zdeněk Grausam ("C").