Zahrádky 26.8.
Kunžak: Petr Matoušek (košař), Jiří Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Vlasta Marek (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowki ("C").

H. Meziříčko 4.8.
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Petr Kauca (savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Pilecký ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowki ("C").

Složení družstev v 1. kole:
Kunžak 1.: Luboš Malát (košař), Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Petr Kauca a Pavel Pilecký ("C").

Kunžak 2.: Vlasta Marek (košař), Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowki ("C").

Kunžak 3.: Luboš Malát (košař), Pepa Kudrna (savice), Míra Dvořák (strojník), Zdeněk Zámečník ("B"), Petr Bitala (rozdělovač), Petr Kauca a Pavel Pilecký ("C").

Složení družstev v 2. kole:
Kunžak 1.: Zdeněk Grausam (košař), Pavel Pilecký (savice), Jirka Dvořák (strojník), Luboš Malát ("B"), Petr Kauca (rozdělovač), Michal Dvořák a Jirka Miláček ("C").

Kunžak 2.: Martin Waszniowki(košař), Ondra Mrkva (savice), Jirka Dvořák (strojník), Vlasta Marek ("B"), Michal Dvořák (rozdělovač), Jirka Miláček a Zdeněk Grausam ("C").

Kunžak 3.: Pepa Kudrna (košař),Luboš Malát (savice), Míra Dvořák (strojník), Zdeněk Zámečník ("B"), Pavel Pilecký (rozdělovač), Petr Kauca a Petr Bitala ("C").

Složení družstev:
Kunžak I.: Vlasta Marek (košař), Zdeněk Grausam (savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Rokyta ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Petr Kauca a Martin Waszniowki ("C").

Kunžak II.: Míra Štefl (košař), Pepa Kudrna (savice), Míra Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Jiří Zátopek a Petr Kauca ("C").

Složení družstev:
Kunžak I.: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowki ("C").

Kunžak II.: Luboš Malát (košař), Pepa Kudrna (savice), Míra Dvořák (strojník), Zdeněk Zámečník ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Jiří Zátopek a Olda Sýkora ("C").