H. Němčice noční 17.9.
Složení družstva:
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Pavel Pilecký (rozdělovač), Petr Kauca a Martin Waszniowki ("C").

Složení družstva:
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Pepa Kos (savice), Jirka Dvořák (strojník), Tomáš Čeloud ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Verča Vobrová a Martin Waszniowki ("C").

H. Meziříčko 6.8.
Složení družstva:
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Pavel Pilecký/Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowki ("C").

Složení družstva:
Kunžak I.: Luboš Malát (košař), Jirka Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Vlasta Marek (rozdělovač), Petr Kauca a Pavel Pilecký ("C").

Kunžak II.: Vlasta Marek(košař), Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Láďa Dvořák ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowski ("C").

Kunžak III.: Míra Štefl (košař), Pepa Kudrna (savice), Míra Dvořák (strojník), Jirka Miláček ("B"), Honza Nechanický (rozdělovač), Jirka Zátopek a Olda Sýkora ("C").

Horní Meziříčko noční 5.7.
Složení družstva:
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Pilecký ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowski ("C").

Složení družstva:
Kunžak jun: Vlasta Marek (košař), Pepa Kudrna (savice), Jirka Dvořák (strojník), Michal Dvořák ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Pavel Pilecký/Petr Kauca a Martin Waszniowski ("C").
Kunžak sen: Míra Štefl (košař), Pepa Kudrna (savice), Míra Dvořák (strojník), Michal Dvořák ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Jirka Zátopek a Olda Sýkora ("C").

Horní Němčice 11.6.
Složení družstva:
Kunžak: Luboš Malát (košař), Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Petr Hladeček ("B"), Pavel Rokyta (rozdělovač), Zdeněk Grausam a Martin Waszniowski ("C").

Složení družstva:
Kunžak: Honza Marek (košař), Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Pilecký ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Petr Kauca a Martin Waszniowski ("C").