Složení družstva:
Kunžak:Honza Marek(košař), Michal Dvořák (savice), Láďa Vávrů (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Petr Kauca a Pavel Pilecký ("C") - ve druhém kole závodník z SDH H. Meziříčko.

Lipolec 11.9.
Složení družstva:
Kunžak:Luboš Malát(košař), Honza Marek (savice), Jirka Dvořák (strojník), Láďa Vávrů ("B"), Pavel Rokyta (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowski ("C").

Složení družstva:
Kunžak:Luboš Malát(košař), Michal Dvořák (savice), Láďa Vávrů (strojník), Zdeněk Grausam("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Ondra Mrkva a Martin Waszniowski ("C").

N. Bystřice 14.8.
Složení družstva:
Kunžak:Jan Marek(košař), Michal Dvořák (savice), Láďa Vávrů (strojník), Zdeněk Grausam("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Pavel Pilecký a Martin Waszniowski ("C").

H. Meziříčko 31.7.
Složení družstev:
Kunžak I.:Jan Marek(košař), Michal Dvořák (savice), Láďa Vávrů (strojník), Zdeněk Grausam("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Pavel Pilecký a Petr Kauca ("C").

Kunžak II.:Vlasta Marek(košař), Jirka Miláček(savice), Jirka Dvořák (strojník), Láďa Dvořák("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Ondřej Mrkva a Petr Kauca ("C")

Složení družstev:
Kunžak I.:Jan Marek(košař), Pavel Pilecký (savice), Láďa Vávrů (strojník), Zdeněk Grausam("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Petr Mašek a Petr Kauca ("C").

Kunžak II.:Vlasta Marek(košař), Jirka Miláček(savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Rokyta("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Ondřej Mrkva a Martin Waszniowski ("C")

Kunžak III.:Pepa Kudrna(košař), Jirka Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Jirka Zátopek a Olda Sýkora ("C")

H. Meziříčko 5.7.
Složení družstva:
Kunžak:Vlasta Marek(košař), Michal Dvořák (savice), Jirka Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam("B"), Petr Kauca (rozdělovač), Ondřej Mrkva a Martin Waszniowski ("C").

H. Žďár 3.7.
Složení družstva:
Kunžak:Vlasta Marek(košař), Jirka Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Honza Marek("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Ondřej Mrkva a Martin Waszniowski ("C").

H. Němčice 26.6.
Složení družstva:
Kunžak:Jan Marek(košař), Láďa Dvořák (savice), Jiří Dvořák (strojník), Láďa Vávrů("B"), Tomáš Švec/Pavel Rokyta (rozdělovač), Ondřej Mrkva a Martin Waszniowski ("C").

Kunžak I,II,III
Jelikož bylo málo účastníků, družstva byla v mnoha složení.
Ale byli tam: Josef Kudrna, Miroslav Štefl, Miroslav Dvořák, Martin Waszniowski, Jiří Dvořák, Jiří Zátopek, Oldřich Sýkora, Ondřej Mrkva, Láďa Dvořák, Pavel Rokyta, Jiří Miláček, Láďa Vávrů, Tomáš Švec, Jan Marek a Zdeněk Grausam.

Slavonice 12.6.
Složení:
Josef Kudrna (košař), Miroslav Štefl (savice), Miroslav Dvořák (strojník), Martin Waszniowski ("B"), Jiří Dvořák (rozdělovač), Jiří Zátopek a Oldřich Sýkora ("C").

Lomy 22.5.
Složení:
Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Petr Kauca a Martin Waszniowski ("C").