Lipolec 10.10.
Kunžak: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Láďa Vávrů (strojník), Zdeněk Grausam ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Petr Mašek a Martin Waszniowski("C").

Nová Bystřice 19.09.
Kunžak I.: Luboš Malát (košař), Jirka Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Petr Hladeček ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Martin Waszniowski a Ondřej Mrkva ("C").

Kunžak II.: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Vláďa Vavrů ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Petr Kauca a Zdeněk Grausam("C").

Galerie

Kunžak I.: Luboš Malát (košař), Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Vláďa Vavrů ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Petr Kauca a Zdeněk Grausam("C").

Kunžak II.: Luboš Malát (košař), Pavel Pilecký (savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Rokyta ("B"), Láďa Dvořák (rozdělovač), Martin Waszniowski a Ondřej Mrkva ("C").

Galerie

Kunžak nej.: Luboš Malát (košař), Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Vláďa Vavrů ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Petr Kauca a Zdeněk Grausam("C").

Kunžak ml.: Luboš Malát (košař), Jirka Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Pavel Rokyta ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Martin Waszniowski a Ondřej Mrkva ("C").

Kunžak st.: Luboš Malát (košař), Míra Štefl (savice), Míra Dvořák (strojník), Jirka Miláček ("B"), Petr Bitala (rozdělovač), Jirka Zátopek a Olda Sýkora("C").

Galerie

Kunžak I.: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Vláďa Vavrů ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Petr Kauca a Zdeněk Grausam("C").

Kunžak II.: Vlasta Marek (košař), Jirka Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Láďa Dvořák ("B"), Pavel Rokyta (rozdělovač), Martin Waszniowski a Ondřej Mrkva ("C").

Kunžak III.:Pepa Kudrna (košař), Míra Štefl (savice), Míra Dvořák (strojník), Jirka Miláček ("B"), Petr Bitala (rozdělovač), Jirka Zátopek a Olda Sýkora("C").

Galerie

Kunžak I.: Vlasta Marek (košař), Jirka Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Láďa Dvořák ("B"), Pavel Rokyta (rozdělovač), Martin Waszniowski a Ondřej Mrkva ("C").

Galerie

Kunžak: Pepa Kudrna (košař), Jirka Dvořák (savice), Míra Dvořák (strojník), Jirka Hanzalík ("B"), Honza Nechanický (rozdělovač), Jirka Zátopek a Olda Sýkora("C").

Horní Žďár 04.07.
Kunžak: Vlasta Marek (košař), Jirka Miláček (savice), Ondra Mrkva (strojník), TomᚠŠvec ("B"), Pavel Rokyta (rozdělovač), Martin Waszniowski a Zdeněk Grausam("C").

Horní Němčice 06.06.
Kunžak: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Vláďa Vavrů ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Martin Waszniowski a Zdeněk Grausam("C").

Galerie

Kunžak II.: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Vláďa Vavrů ("B"), TomᚠŠvec (rozdělovač), Jan Burian a Zdeněk Grausam("C").