Kunžak: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Vláďa Vavrů ("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Jan Burian a Zdeněk Grausam("C"). V pořadí skončili celkově na 4. z 9 družstev.

Galerie

Kunžak: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Jirka Miláček spolu s Michalem Dvořákem (strojník), Aleš Bartoška("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Petr Mašek a Zdeněk Grausam("C"). V pořadí skončili celkově na 4. z 8 družstev.

Český Rudolec 09.08.
Kunžak: Míra Štefl (košař), Pepa Kudrna (savice), Míra Dvořák (strojník), Jirka Hanzalík("B"), Jirka Dvořák (rozdělovač), Jirka Zátopek a Olda Sýkora("C"). V pořadí skončili dvakrát na 6. místě ze 7 družstev.

Galerie

Kunžak: Pavel Pilecký (košař), Jirka Miláček (savice), Michal Dvořák (strojník), Aleš Bartoška("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Petr Mašek a Zdeněk Grausam("C"). V pořadí skončili na 9. a 18 místě z 18 družstev.

Horní Žďár 05.07.
Kunžak: Láďa Dvořák (košař), Jirka Miláček (savice), Jirka Dvořák (strojník), Petr Hladeček ("B"), Pavel Rokyta (rozdělovač), Martin Waszniowski a Ondřej Mrkva("C"). V pořadí skončili na 14. místě z 27 družstev.

Galerie

Kunžak I.: Honza Marek (košař), Pavel Pilecký (savice), Míra Dvořák (strojník), Tomáš Švec ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Martin Waszniowski a Vlasta Marek ("C").

Kunžak II.: Míra Štefl (košař), Honza Nechanický (savice), Míra Dvořák (strojník), Pavel Pilecký ("B"), Jirka Miláček (rozdělovač), Olda Sýkora a Jirka Zátopek ("C").
První kolo bylo o pohár a druhé o ceny. Družstvo I. skončilo na 6. a 4. místě. Družstvo II. na 5. a 5. místě.

Lomy 07.06.
Kunžak: Jan Marek (košař),Pavel Pilecký (savice), Michal Dvořák (strojník), Aleš Bartoška ("B"), Tomáš Švec (rozdělovač), Jan Burian a Petr Mašek ("C"). V soutěži se umístili na 4. místě.